• Kūno sudėties monitorius „BioScan touch i8“

  Gamintojas
  Maltron
 • Ankstyvas kūno kompozicijos disbalanso nustatymas, leidžia anksčiau vykdyti prevenciją. Per didelis kūno riebalų kiekis, palyginti su liesąja kūno mase, gali padidinti širdies ir kraujagyslių ligų, diabeto ir kt. riziką. 

  • Nustatyta, kad netinkama mityba yra svarbus rizikos veiksnys. Nepakankama mityba tebėra iš esmės nepripažįstama problema ir vertinama labai subjektyviai. Ji yra viena iš pagrindinių padidėjusio sergamumo ir mirtingumo priežasčių. Nepakankamos mitybos vertinimas, atliekamas naudojant BioScan touch i8, yra greitas, paprastas ir neinvazinis, neinvazinis. 
  • Skysčių balansas yra neatsiejamas bet kokio gydymo komponentas, siekiant išvengti per mažos arba per didelės hidratacijos, kuri, kaip įrodyta, turi didelę įtaką sergamumui intradialiniu būdu ir ilgalaikėms širdies ir kraujagyslių komplikacijoms. Labai svarbu teisingai palaikyti skysčių pusiausvyrą. 
  • BioScan touch i8 yra paprasta ir praktiška priemonė, skirta įvertinti paciento viduląstelinį vandenį (ICW) ir ekstraląstelinį vandenį (ECW), padedanti gydytojui įvertinti sausą svorį. Visapusiškas klinikinis CKD vertinimas - vaikų ir suaugusiųjų hemodializė ir peritoninė hemodializė.
  • Svarbus vaidmuo tenka skysčių šalinimo ultrafiltracijos metu greičiui. Inkstai yra vienas gyvybiškai svarbiausių mūsų kūno organų. Iš mūsų organizmo pašalinami medžiagų apykaitos procesų metu susidarantys kenksmingi šalutiniai produktai. Siekiant nustatyti pusiausvyrą, šalinamos ne tik atliekos, bet ir visos perteklinės medžiagos, pavyzdžiui, vanduo, gliukozė, vitaminai ir kt. Ultrafiltracija - tai procesas, kai kraujas filtruojamas esant dideliam slėgiui, o didžioji dalis kraujyje esančių medžiagų patenka į nefroną. Hemodializės ir peritoninės dializės gydymo metu svarbu kiekybiškai nustatyti kraujo srauto greitį ir dializato srauto greitį, kad būtų atsižvelgta į skysčių pašalinimą (ultrafiltraciją) dializės metu ir karbamido susidarymą. Abu šie veiksniai turi įtakos intradialitiniam sergamumui ir ilgalaikėms širdies ir kraujagyslių komplikacijoms. Skysčiai šalinami ultrafiltracijos būdu, kad būtų pasiekta kliniškai nustatyta "sauso svorio" vertė.