Revoliucinė celiulito gydymo priemonė ECHOS

 • Pažangi elektroceutinė harmonija su kūnu. ECHOS „ElectroCeutical HOlistic System“ – tai tikra revoliucija gydant celiulitą, skysčių perteklių ir vietinius riebalus. Specialūs „Echos“ ir „Echos Desk“ generuojami impulsai geba užmegzti dialogą su kenčiančiomis kūno ląstelėmis ir suteikti reikiamos energijos jų funkciniam atsigavimui. Akivaizdus mikrocirkuliacijos pagerėjimas lemia didesnį deguonies ir maistinių medžiagų kiekį audiniuose, todėl lengviau pašalinami toksinai. Limfos kapiliarų ir bendros limfinės sistemos veikimas taip pat leidžia nutekėti tarpląsteliniams skysčiams ir sumažinti edemą, todėl siluetas tampa lengvesnis.

   

  Gilus drenažas

  Specialūs ECHOS generuojami impulsai leidžia stimuliuoti mikrocirkuliaciją taip, kaip to nesugeba joks kitas prietaisas. Tai lemia didesnius joninius ir fermentinius cheminius mainus tarp ląstelių ir dėl to perteklinių intersticinių skysčių nutekėjimą.

   

  Tonizavimas

  ECHOS generuojami moduliuoti elektriniai impulsai gali palaikyti dialogą su mūsų kūno ląstelėmis, skatinant jas atnaujinti pradinį funkcionavimą, kurį sulėtėja bėgantis laikas. Dėl to susidaro didesnė kolageno ir elastino gamyba, todėl audinių tekstūra tampa tonizuota, kompaktiškesnė ir elastingesnė. ECHOS yra estetinio naudojimo prietaisas.