Crystal Carboxy CO2 gelio kaukės

 • <span class="blog-h">Crystal Carboxy CO2 gelio kaukės</span>

  Gelio kaukės privalumai:
  Aprūpina maistinėmis medžiagomis ir deguonimi gilesnius odos sluoksnius; Turi priešuždegiminį poveikį; Pagerina ląstelių metabolizmą; skatina kenksmingų medžiagų pašalinimą; Pagerina odos elastingumą ir ląstelių dauginimąsi, stiprina odos barjerą 

  Plačiau

  Profesionali neinvazinė karboksiterapija CRYSTAL CARBOXY CO₂ gelio kaukė yra modernus, labai efektyvus ir saugus estetinių defektų korekcijos metodas, pagrįstas anglies dioksido dujų (CO₂) poveikiu odai. BOHR efektas užtikrina CO₂ ir maistinių medžiagų įsiskverbimą į gilesnius odos sluoksnius, o naujausia patentuota DDS (tiesioginio tiekimo sistema) suaktyvina procesą ir daug kartų pagreitina, skirtingai nuo kitų kosmetikos gaminių.

  CRYSTAL CARBOXY CO₂ gelio kaukė sujungia specialiai sukurtą gelį ir medvilninę kaukę. Taikant gelį ant kaukės, atsiranda CO₂ generuojanti reakcija, kuri užtikrina veiksmingą šio elemento absorbciją į odą. Patekęs į odą CO₂ iš kraujo ląstelių į poodinį audinį susidaro deguonis (O₂). Tai sukelia kraujagyslių išsiplėtimą, aktyvina baltymų sintezę, skatina riebalų apykaitą ir pašalina toksinus iš organizmo.