Skaitmeninis mobilus rentgeno įrenginys Micro-X Rover

 • Didesnis našumas, optimizuotas darbo procesas ir geresni pacientų gydymo rezultatai

  „Rover Medical“ yra pirmasis „Micro-X“ prekės ženklo visiškai integruotas skaitmeninis mobilusis rentgeno aparatas, skirtas didelio našumo ligoninėms ir radiologijos klinikoms. Lengva konstrukcija užtikrina, kad rentgeno aparatas būtų labai manevringas, jį būtų lengva naudoti, o aukštos kokybės vaizdai užtikrintų geresnius paciento rezultatus. „Rover Medical“ rentgeno aparatas siūlo aukščiausios klasės galimybes, idealiai tinka ligoninėms, specializuotoms radiologijos klinikoms ir itin mobilioms įstaigoms. 

   

  Naujos kartos rentgeno technologija

  Naudojant anglies nanovamzdelių (CNT) technologiją, sistema yra mažesnė nei kiti mobilieji rentgeno aparatai. Ji idealiai tinka vaizdavimui prie lovos skubios pagalbos skyriuose, ja lengva manevruoti mažose pacientų palatose, perpildytuose koridoriuose ar ankštose intensyviosios terapijos skyrių erdvėse. Kelios konstrukcijos funkcijos užtikrina, kad darbo eiga būtų optimizuota ir būtų galima greitai atlikti visus kiekvieną rytą reikalingus pacientų tyrimus. Mažas plotas užtikrina, kad „Rover“ galima lengvai išdėstyti aplink pacientą, taip sumažinant viršutinės kūno dalies apkrovą, sutrumpinant kiekvienos rentgeno nuotraukos atlikimo laiką ir užtikrinant geresnius paciento rezultatus. 

   

  Naujoviška lengva sistema

  Tik 95 kg sveriantis itin lengvas „Rover“ yra ergonomiškos konstrukcijos su pagrindinėmis savybėmis, tokiomis kaip subalansuota šarnyrinė ranka ir kolimatoriaus valdikliai ant kojų, jį daug paprasčiau naudoti ir išdėstyti nei tradicinius mobiliuosius rentgeno aparatus, o tai pagerina naudojimo patogumą. Judant dėl mažo užimamo ploto galima aiškiai matyti 180 laipsnių kampu, o ilgai veikianti ličio jonų-fosfato baterija reiškia, kad „Rover“ gali veikti be elektros tinklo iki 6 valandų. Novatoriška anglies nanovamzdelių technologija leidžia tiksliai ir akimirksniu elektroniniu būdu valdyti rentgeno spindulių generavimą, tai visų mūsų gaminių platforma, leidžianti sukurti mažesnį, lengvesnį, greitesnį ir tiksliau valdomą vaizdinį rentgeno aparatą, nesumažinant rentgeno vamzdžio našumo. 

   

  Daugybė funkcijų ir veržlumas

  „Rover Medical“ idealiai tinka nešiojamiems krūtinės ląstos, intensyviosios terapijos, ortopedijos ir pediatrijos vaizdams gauti, todėl pasižymi šiais pagrindiniais privalumais:

  • Unikalus anglies nanovamzdelis užtikrina itin mažą svorį, kad būtų lengva manevruoti ir nustatyti rankos padėtį.
  • Integruota DR technologija užtikrina greitą darbo eigą ir geresnę vaizdo kokybę nei CR sistemos, o kapitalo sąnaudos yra mažesnės
  • „Feather Touch" pavara ir nedidelis plotas leidžia lengvai ir paprastai manevruoti ir naršyti
  • Elegantiškas dizainas užtikrina tiesioginį matomumą per koloną ir aplink visą sistemą.

  https://youtu.be/wdJZuKfNCkk

   

  Programa „Tubes for Life“

  „Micro-X“ turi NEX technologiją, kuri užtikrina, kad visoms „Micro-X Mobile DR“ sistemoms būtų taikoma programa „Tubes for Life". Ilgai galiojanti garantija „Micro-X", kad  klientai mėgaujasi ir naudojasi pažangiausia technologija.

  https://youtu.be/Z_O7Wlml7XY