Pacientų transportavimo vežimėlis ST 400

  • ST 400 – vežimėlis, skirtas naudoti pacientams skubios pagalbos atveju. ST 400 vežimėlis sukurtas funkcionaliai ir ergonomiškai, kad būtų galima pacientus vežti ir gydyti skubios pagalbos skyriuose. ST 400 skubios pagalbos vežimėlis užtikrina greitą ir saugų pacientų transportavimą.

    Gulimas paviršius pagamintas iš HPL platformos ir yra pralaidus rentgeno spinduliams. Vežimėlis yra reguliuojamas teleskopine kolonos hidrauline sistema. Nugaros atrama reguliuojama dujine spyruokle. Aukščio, Trendelenburgo ir atbulinės eigos trendelenburgo pozijos gali būti reguliuojamos kojiniais pedalais, sujungtais su dvigubais hidrauliniais mechanizmais. Iš viso yra šeši pedalai, po tris kiekvienoje pusėje.
    Vežimėlio šoniniai turėklai yra lengvai sulankstomi ir užrakinami.

    Visuose keturiuose kampuose yra IV stovas. Apatinė neštuvų važiuoklė yra padengta antibakterine ABS danga ir turi lengvai valomą paviršiaus struktūrą. Ant vežimėlio ABS apatinės važiuoklės yra deguonies cilindro laikiklis.
    Saugų mobilumą užtikrina antistatiniai funkciniai keturi ratai 12,5 cm su 360 ° manevringumu. Reguliuojamo aukščio infuzijos stovas su dviem kabliukais, pagamintas iš vamzdinio plieno su elektrostatiniu dažymu, jį galima pritvirtinti prie keturių vežimėlio pusių.