Radijo dažnio aparatas

 • Senėjimą stabdanti priemonė veidui ir kūnui. Radijo dažnis yra neinvazinė technologija, kuri iš tikrųjų kovoja su senėjimo ir odos laisvumo požymiais, o nuo pirmųjų seansų duoda matomus ir stabilius rezultatus laikui bėgant. Radijo dažnio įrenginiai RF Med, RF Med Plus ir RF Smart Evolution naudoja aukšto dažnio radijo bangas ir išnaudoja audiniuose išsiskiriančią šiluminę energiją. Per zondus skleidžiamos bangos prasiskverbia į dermą, išskirdamos šilumą aplinkiniams audiniams. Tai sukelia kolageno skaidulų susitraukimą ir stimuliuoja fibroblastus sintetinti didesnį jo kiekį, padidindamas apdorotų vietų kompaktiškumą ir pagerindamas tekstūrą. Tuo pačiu metu sukuriama šiluma pagerina mikrocirkuliaciją ir skatina didesnį audinių aprūpinimą deguonimi. RF Med ir RF Med Plus yra sertifikuoti CE 0476, skirti naudoti medicinoje. RF Smart Evolution yra estetinio naudojimo įrenginys.

   

  Odos senėjimas

  EME Estetica radijo dažnio technologijos papildo veido audinį, skatina atjaunėjimo procesą. Veido procedūroms patartina naudoti bipolinį radijo dažnį, nes jis daugiau orientuojasi į odos tonuso ir elastingumo gerinimą, palengvina raukšlių išlyginimą.

   

  Tonizavimas

  Radijo dažnis veiksmingai neutralizuoja celiulito netobulumus, odos laisvumą ir vandens susilaikymą. Kūno procedūroms rekomenduojama naudoti monopolinį radijo dažnį, nes stangrinantis poveikis pasiekiamas efektyviau, kai jis veikia giliai.

   

  Lokalizuoti riebalai

  Tarp pasekmių, priskiriamų radijo dažniui, taip pat pasireiškia lipolizės aktyvumas, dėl kurio adipocitai grįžta į gebėjimą palaikyti normalią medžiagų apykaitą ir vykdyti riebalų apykaitą.