Universali oksimetrijos sistema „SenSmart X–100“

 • Universali oksimetrijos sistema „SenSmart X–100“

  Gamintojas
  Nonin
 • Paruoštas naudoti bet kurioje aplinkoje. „Nonin“ regioninės oksimetrijos prietaisai skirti naudoti visur ir visada, kur ir kada tik reikia – nuo įprastų procedūrų iki sudėtingų perioperacinių situacijų. SenSmart X-100 yra labai mobilus, todėl jį galima naudoti klinikinėje aplinkoje – nuo naujagimių inkubatorių iki minimalios vietos prie lovos.

   

  Kelios vietos ir kanalai. Su SenSmart sistema galite stebėti iki šešių paciento vietų, naudodami bet kokį suderinamų rSO2 ir SpO2 jutiklių derinį. Joje galima matyti greta esančius rSO2, SpO2 ir pulso dažnį.

   

  Pulso ir regioninė oksimetrija vienoje sistemoje. Sistema SenSmart X-100 gali būti naudojama ir pulsinei, ir regioninei oksimetrijai. Spalvinis kodavimas automatiškai atpažįsta ir rodo signalo procesoriaus kanalo numerį ir oksimetrijos tipą, kad būtų galima greitai atpažinti ir imtis veiksmų.


  Sukurta reikliai aplinkai. Regioninės oksimetrijos SenSmart produktai pagaminti taip patvariai, kad užtikrintų ilgalaikį veikimą. Nonin prietaisai atlaiko daugkartinį kasdienį naudojimą, o mūsų technologijos užtikrina nuoseklius ir patikimus matavimus.